To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane.

Brak produktów

Grupa Astropolis

W skład grupy Astropolis wchodzą sklep Astromarket.pl oraz społeczność Astropolis.pl. Budowa grupy rozpoczęła się niemal dziesięć lat temu, wraz z powstaniem serwisu Astro-forum.org. Jego założyciel, Adam Jesionkiewicz, skupił się wówczas na promocji zagadnień związanych z astronomią w środowisku astromiłośników. Wraz z powstaniem nowego serwisu Astropolis.pl, stało się jasne, że ewolucji ulega również rynek sprzętu astronomicznego. Odpowiadając na oczekiwania społeczności, uruchomiliśmy także własną bazę wiedzy Celestia.pl, opartą na metodologii Wiki. Zmierzając do stworzenia spójnego ekosystemu, rozpoczęliśmy prace nad naszym własnym sklepem ze sprzętem astronomicznym, w którym sprzedajemy jedynie to, co sami uznajemy za godne używania i polecenia.

Skład grupy Astropolis:

Astromarket.pl - Sklep internetowy z wiodącą ofertą produktów od liderów rynkowych. Astromarket proponuje rozwiązania zarówno dla początkujących, w rozsądnej cenie i proste w obsłudze, jak i urzadzenia z najwyższej półki. Każdy klient otrzymuje pełne wsparcie od pierwszego kontaktu, nie ryzykując, że kupi przysłowiowego "kota w worku". Nasza wizja została doceniona przez klientów jeszcze przed uruchomieniem sklepu - w okresie poprzedzającym premierę, obsłużyliśmy kilkadziesiąt znaczących zamówień.

Astropolis.pl - Największa w Polsce, i jedna z największych na świecie, społeczność miłośników nocnego, rozgwieżdżonego nieba. Otwarta dla każdego chcącego dzielić się swoją pasją. Kilkanaście tysięcy użytkowników już od lat aktywnie współtworzy serwis, w skład którego wchodzą m.in. część informacyjna, forum dyskusyjne i giełda sprzętu. Miłośnicy astronomi z Astropolis.pl organizują również coroczne zloty, w tym m.in. w Bieszczadach i Jodłowie.

Celestia.pl - Potężna baza wiedzy, zawierająca informacje o niemal każdym aspekcie współczesnej astronomii. Oparta na metodologii Wiki baz wiedzy tworzona jest przez użytkowników. Dzięki wzajemnej weryfikacji, jakość informacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Poza szczegółowymi opisami poszczególnych problemów, Celestia.pl zawiera również rozbudowane poradniki. Jakość i przydatność Celestii została doceniona przez czytelników, a redakcja stworzyła już kilka tysięcy indywidualnych artykułów.