To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane.

Brak produktów

O Sklepie

Astromarket.pl to sklep ze sprzętem astronomicznym, dostarczający produkty znanych i sprawdzonych producentów na polski rynek. Kochamy astronomię i uwielbiamy sprzęt, a Astromarket.pl pozwala nam na podzielenie się naszą pasją. Jesteśmy zaangażowani w budowanie społeczności oraz rozwój astronomii miłośniczej. Nie jesteśmy kolejnym sklepem sprzedającym wszystko - nasza oferta to unikatowa selekcja produktów najlepszych światowych firm. Nie sprzedajemy nic, czego sami nie chcielibyśmy kupić!

Dlaczego warto kupować przez Astromarket.pl? Przede wszystkim współpracujemy z producentami sprzętu nie tylko w zakresie sprzedaży, ale także aktywnej promocji wiedzy na temat ich produktu oraz wsparcia technicznego. Wszelkie wątpliwości związane ze sprzedawanymi przez nas produktami są rozwiązywane bezpośrednio z jego twórcami. Korzystając z Astromarket.pl, zyskujesz opiekę i wsparcie techniczne. Nie zostawiamy nikogo na lodzie. Każdy produkt jest przez nas sprawdzony w boju - nie jesteśmy zainteresowani przypadkowymi urządzeniami.

Osoby rozważające dokonanie zakupu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu lub wizyty w naszym sklepie w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu) - oferujemy możliwość przetestowania konkretnych urządzeń i pogadania o wszelkich wymiarach współczesnej astronomii.

 

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu w naszym sklepie, prosimy o kontakt - postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie!