popsułam coś uszkodzona

Pierwszy telefon nabyłam jakieś czternaście lat temu i do głowy mi wtedy nie przyszło jak bardzo aparat telefoniczny stanie się kiedyś praktycznie małym, inteligentnym komputerem. Nie znałam słowa smartfon. Wystarczyło, że mogłam zadzwonić czy napisać sms.

Ale nauka i technologia przerosła moje oczekiwania i dzisiejszy telefon komórkowy to dla mnie niezbędne urządzenie do kontaktu z najbliższymi, ale także do pracy. Chociaż przez te kilkanaście lat przetestowałam niezłą kolekcję aparatów różnych firm, to do tego pierwszego mam ogromny sentyment i nie potrafiłam się go pozbyć – może kiedyś pokażę go wnukom, którzy nie będą wierzyć w to co widzą…, Ale skupmy się na teraźniejszości. Przyzwyczajeni do różnorodności funkcji, jakie niesie ze sobą współczesny telefon szukamy tego najlepszego, niezawodnego.

I co to znaczy wytrzymały smartfon?

Ja oczekuję od telefonu przede wszystkim przyjaznego interfejsu, wytrzymałej baterii i wydajności dzięki odpowiedniemu procesorowi. Jeśli dołożymy do tego konstrukcję wpasowującą się w dłoń to otrzymamy taki smartfon idealny. Jako kobieta blogująca, każdego dnia korzystająca z uroków Internetu i matka dwójki żywotnych dzieciaków liczę w telefonie na wybajerowany aparat fotograficzny umiejący uchwycić niezapomniane chwile spędzone z rodziną. Żeby telefon dłużej zachował swój fabryczny wygląd musimy go zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi. Koniecznie ubierzmy go w osłonę kolorową lub przezroczystą, z klapką lub dotykową, która zapewni ochronę przed zarysowaniem. Możemy też zdecydować się na pokrowiec lub folię ochronną umieszczaną bezpośrednio na ekranie. Jedno jest pewne, zadbany telefon posłuży nam wiele lat!

Aha, jak już piszę, to ostatnio naprawiłam skrzynię biegów tutaj: Skrzynie biegów

Bardzo polecam!!!